FTP

Internet teknolojisinden yararlanarak müşterilerine Türkiye'de benzeri olmayan bir hizmet getiriyor!

Prezentasyon dialarınız, dijital fotoğraflarınız ve diğer elektronik görüntüleriniz için profesyonel rötuşlama ve/veya baskı ihtiyacındaysanız, artık bu dia ve görüntüleri mağazalarımıza gelmek yerine Internet üzerinden COLOR 82'ye ulaştırabilirsiniz. FTP (File Transfer Protocol) sayesinde California'daki server'imize yükleyeceğiniz dijital görüntü dosyaları, dilediğiniz şekilde işlenip basıldıktan sonra yine dilediğiniz şubemizden alınmaya hazır olacaktır.

Bunun için yapmanız gerekenler sırasıyla şöyledir:

1. Bize bu sayfanın alt kısmından elektronik postayla ulaşarak isminizi, adresinizi, telefon numaranızı, e-mail adresinizi, arzu ettiğiniz hizmetleri, yükleyeceğiniz dosyaların isimlerini ve baskılarınızı hangi mağazamızdan almak istediğinizi bildiriniz.

2. Size cevap olarak bir konfirmasyon gönderilecektir.

3. Daha sonra buraya tıklayınız, ya da browser'ınıza aşağıdaki adresi yazınız:

ftp://color82.com/incoming/

5. Netscape'de "File" menüsünden "Upload File"ı seçiniz. Çıkan dialogda kendi bilgisayarınızdan göndermek istediğiniz dosyayı bulup, seçtikten sonra "Open"a basınız. Dosyanızı COLOR 82'ye gönderdiniz bile.

6. Arzu ettiğiniz hizmetler tamamlanınca size tekrar elektronik postayla haber verilecektir.

7. Eğer browser olarak Microsoft Explorer kullanıyorsanız, Netscape yüklemek için buraya tıklayınız. Eğer Netscape yüklemek ya da kullanmak istemiyorsanız, herhangi bir Windows FTP yazılımı ile de çalışabilirsiniz. Kullanımı kolay bir program olan CuteFTP'yi yüklemek için buraya tıklayınız.

İşleme başlamak için lütfen bize aşağıdan mesaj gönderiniz:

ftp@color82.com

Sorularınız varsa lütfen bizimle bu adresten temasa geçiniz:

info@color82.com


ana sayfa | tarihçe | faaliyetler | afad galeri | subeler | e-mail